background
Skoč na obsah Skoč na menu

Titulka / Produkty / Kategórie / Pod stanom či s karavanomzdieľať

Kempingy združené do skupín sa vzájomne podporujú

Kempingy združené do skupín sa vzájomne podporujú Spoločný marketing a zľava od 15 do 20% na ubytovanie u ďalšieho v skupine

11.4.2013

Milovníci kempingu, karavaningu a glampingu sú osobitá skupina turistov, ktorí vyznávajú aktívny život a priame spojenie s prírodou. Zo svojej investície do karavanov, stanov a iného kempingového vybavenia sa snažia vyťažiť čo najviac a preto je u nich obvyklé, že za svojim koníčkom cestujú od skorej jari do neskorej jesene, pričom radi striedajú miesta svojho pobytu. 

 

Z tejto jednoduchej filozofie vychádzala iniciatíva skupiny Camping4you, ktorá združila päť kempingov umiestnených naprieč celým Slovenskom do jednej záujmovej skupiny. Klientom ponúka aktívne jazdy po Slovensku s piatimi zástavkami v každom z kempingov. Klient pri každej zastávke získa kupón na zľavu 15% z poplatku za ubytovanie v ďalšom kempingu zo skupiny. Skupinám nad 10 karavanov združenie poskytuje kupón na zľavu 20% a osádke každého 11. karavanu pobyt úplne zadarmo. 

 

Picture

Osobitnou skupinou na slovenskom kempingovom trhu je skupina troch holandských kempingov, ktoré sa združili do spoločnej iniciatívy Rondje Slowakije (Okruh Slobensko). Svojim klientom ponúkajú hneď v prvom z navštívených kempingov kartu s podrobným popisom aktivít v okolí kempingu a s presnou trasou k ďalšiemu kempingu. Hosť dostane do tejto karty v každom z navštívených kempingov pečiatku, ktorá ho oprávňuje pri návšteve posledného kempu zo skupiny na "Rondje Slowakije present" - spomienkový darček na Slovensko. 

 

 

Player Play Najviac kempingov je v košickom kraji 

Player Play Dovolenka, ktorú vám nemá kto ponúknuť 
Na začiatok
 

Diskusia k článku (0)